Chcete sa k nám pridať?

Naše hodnoty

Všetky nižšie uvedené hodnoty sú tie, ktorými sa riadime a na ktorých dodržiavaní si zakladáme.

Tímová práca

Ponúkame príjemné prostredie a možnosť pracovať v malých tímoch vedených ľuďmi, ktorí sú odborníkmi vo svojom odbore.

Skúsenosť

Sme vždy pripravení podeliť sa o svoje skúsenosti a poradiť. Pracujeme pre všetkých, ktorí potrebujú naše služby: od fyzických osôb, cez právnické osoby – podnikateľov až po spoločnosti zapísané v Obchodnom registri.

Vzdelanie

Veríme v pokračujúce odborné vzdelávanie, ktoré sa odráža v našom kvalitnom a výsledky prinášajúcom internom školiacom programe.

Prívetivosť

Prácu vykonávame v priateľsky ladených kancelárskych priestoroch, ale taktiež online. Náš plán je rozšíriť tieto pobočky o ďalšie, či už v SR alebo zahraničí 🙂

Zodpovednosť

Prácu vykonávame zodpovedne so zreteľom na potreby našich klientov.

Mentoring

Naučíme vás, ako uspieť vo finančnom sektore a úspešne podnikať. Okrem overeného know-how vám poskytneme aj praktické rady a nasmerujeme vás správnym smerom.

Silný tím

Naša rastúca firma stavia na 50-ročnej tradícii, a teda sme právom hrdí na svoju stabilitu. Naši ľudia majú praktické skúsenosti s prácou a podnikaním tak na Slovensku, ako aj v 15 krajinách Európy.

Čo sme spolu zažili

Nevieme, či to je náhoda, ale stretli sme sa tu všetci cestovatelia. Máme prácu, ktorá nám to umožňuje a vďaka nej sme už mohli vidieť kus sveta. Ponúkame vám ochutnávku našich spoločných firemných zážitkov a dobrodružstiev. Veď kto si môže povedať, že bol z práce v Odese, Laponsku alebo na Aljaške? My teda rozhodne áno.

BALATON, MAĎARSKO

VARNA, BULHARSKO

SARDÍNIA, TALIANSKO

ME VO FUTBALE, LILLE

SPLAV HRONA

PARÍŽ, FRANCÚZSKO

VZDELÁVANIE

ODESA, UKRAJINA

LAPONSKO

TOPOĽČIANKY

PREDVIANOČNÁ PRAHA

ALJAŠKA, USA

ŠPORTOVÝ DEŇ